Pro sport a zábavu

Umělé povrchy toteXplast určené pro sportovní hřiště nahrazující tradiční povrchy. Umožňují hru na suchém povrchu i po dešti. Cenově dostupné, bezúdržbové sportovní povrchy ve formě čtverců a obdélníků s vysokou odolností. Díly jsou navrženy tak, aby v maximální míře chránily pohybové ústrojí sportovců. Svojí pružností a houževnatostí zabraňují otřesům kloubů, brání nárazovému poškození svalů. Předností tohoto výrobku je snadná manipulace, která umožňuje libovolné sestavování ploch hřišť ve veřejných sportovištích nebo doma.

Pro dům a zahradu

Umělé povrchy toteXplast určené pro dům a zahradu mohou sloužit např. jako kvalitní podlaha pro garáže, terasy, balkony. Cenově dostupné a jednoduché řešení. Naše plastové povrchy ve formě čtverců a obdélníků se vyznačují vysokou odolností a nevyžadují žádnou údržbu. Vhodné pro celoroční provoz, při použití venku není nutné povrch na zimu uklízet, ani zakrývat. Předností tohoto výrobku je snadná manipulace, která umožňuje sestavování libovolně velkých ploch doma i na zahradě. 

Pro průmyslové užití

Umělé povrchy toteXplast určené pro průmyslové užití nahrazují tradiční povrchy jako např. podlahy ve výrobních provozech, dílnách či garážích. Cenově dostupné, bezúdržbové průmyslové povrchy ve formě čtverců a obdélníků s vysokou odolností. Díly jsou navrženy tak, aby v maximální míře chránily pohybové ústrojí pracovníků. Předností tohoto výrobku je snadná manipulace a montáž, která umožňuje libovolné sestavování průmyslových ploch.

Tubingové dráhy.

Více informací a reference

Plastové podlahy toteXplast lze využívat i pro průmyslové užití jako bezúdržbové.

Sportovní umělé povrchy toteXplast lze využít v interiéru i v exteriéru a vytvořit bezúdržbovou plochu na mnoho let