• Umělý
  povrch pro venkovní sport

  pro sport, dům a zahradu i průmysl

 • Umělý
  povrch pro sportoviště

  pro sport, dům a zahradu i průmysl

 • Umělý
  povrch pro tubingové dráhy

  pro sport, dům a zahradu i průmysl

 • Umělý
  povrch
  pro bazény

  pro sport, dům a zahradu i průmysl

 • Umělý
  povrch pro domácí sport

  pro sport, dům a zahradu i průmysl


Umělý povrch toteXplast

Umělý povrch hřiště toteXplast určený pro sportovní hřiště nahrazuje tradiční povrchy a umožňuje hru na suchém povrchu i po dešti. Cenově dostupné, bezúdržbové sportovní povrchy ve formě čtverců a obdélníků s vysokou odolností. Můžete tak sestavit odolný, mobilní a skladovatelný povrch hřiště pro kterýkoliv sport od hokeje po street workout. Variabilita materiálu z něj dělá také ideální volbu pro povrch víceúčelového hřiště.

 

Plastová dlaždice je navržena tak, aby v maximální míře chránila pohybové ústrojí sportovců. Svojí pružností a houževnatostí zabraňují umělé povrchy otřesům kloubů, brání nárazovému poškození svalů. Předností tohoto výrobku je snadná manipulace, která umožňuje libovolné sestavování ploch hřišť ve veřejných sportovištích nebo doma a také jejich snadné skladování. 

Umělé povrchy je možné využít také k nesportovní účelům jako např.

jako kvalitní plastová podlaha do garáže, na terasy a balkony, dále jako podlahy ve výrobních provozech a skladech nebo výstavních stanech, jako podlahy do psích výběhů, podlážky do nákladních prostor, na zahradě k bazénům, do zahradních altánů, chatiček, nebo jako venkovní podlaha před karavany.


Použité materiály jsou zdravotně a hygienicky nezávadné, nezatěžují životní prostředí a po skončení své životnosti jsou plně recyklovatelné. Materiál je stabilizován proti UV záření. Povrchy se vyrábí v široké barevné paletě, materiál je probarven ve hmotě, nedochází proto k odírání, odlupování nebo jiným změnám na povrchu.

SKIMAT

je náš osvědčený umělý povrch, pomocí něhož dokážeme vytvořit umělý svah pro lyžování nejen pro ty nejmenší lyžaře. Podívejte se jak jim to jde v lyžařské školičce na našem umělém povrchu SKIMAT.

Rekonstrukce

povrchu

Hledáte vhodný umělý povrch pro již vytvořenou plochu?

Pro Vaši již vytvořenou plochu, která potřebuje rekonstrukci povrchu, nabízíme rychlé řešení s minimální údržbou.

Řešíte
novou plochu?

Pokud jste se pustili do řešení nové plochy, máme pro Vás řešení.

Jestliže řešíte tvorbu nové plochy pro sportování, zábavu, nebo pro využití ve Vaší firmě, naše materiály jsou schopny vyhovět všem Vašim požadavkům.

Totexplast umělé povrchy

Co nabízíme